Firma

Zapytania ofertowe

Jakość

Oferta

Nasze projekty

DySOnaPP

Osiągnięcia

Galeria

Kariera

Pressroom

Nasze reklamy

Sponsoring

Konkurs

Kontakt

Prezentacja
Usługi

Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. to firma z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowej realizacji projektów, polegających w głównej mierze na przebudowie i montażu urządzeń sterowania ruchem kolejowym, zarówno na liniach kolejowych o znaczeniu międzynarodowym, jak też krajowym i lokalnym.Byliśmy i jesteśmy zaangażowani w modernizację międzynarodowych linii kolejowych, tj. E-20, E-30, E-59 oraz E-65.
Zrealizowana przez nas modernizacja linii kolejowej E-20 na odcinku Poznań - Kunowice była pierwszym zrealizowanym w Polsce kontraktem w systemie "projektuj i buduj".

Uzyskane podczas wykonywania tych zadań doświadczenie wykorzystujemy również przy realizacji kontraktów o mniejszym znaczeniu strategicznym, które jednakowoż stanowią istotny aspekt naszej działalności.

Nasi pracownicy posiadają najwyższe kwalifikacje, oraz dysponują bogatym doświadczeniem, uzyskanym w trakcie wieloletniej praktyki zawodowej.
Dzięki fachowej kadrze i wspomnianemu wyżej doświadczeniu, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane technicznie i logistycznie zadania, pozostając do Państwa dyspozycji.
Wykonujemy m.in.:


  • montaż stacyjnych i liniowych komputerowych, komputerowo-przekaźnikowych
    i przekaźnikowych systemów sterowania ruchem kolejowym,
  • montaż urządzeń zdalnego sterowania ruchem kolejowym,
  • montaż urządzeń kontrolno – pomiarowych,
  • montaż urządzeń telewizji przemysłowej,
  • zabudowę elektrycznego ogrzewania rozjazdów,
  • montaż urządzeń i sieci elektroenergetycznych, zasilania obiektów,
  • budowę sieci światłowodowych oraz tradycyjnych teletechnicznych linii kablowych,
  • horyzontalne przewierty sterowane.

Oferujemy Państwu również realizację zadań z zakresu inżynierii ruchu miejskiego.


Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalne oferty:

Projekt „Bezpieczna Bocznica” – oferta dla Użytkowników bocznic kolejowych

Projekt „Modernizacja systemu OSA” – oferta dla Użytkowników systemu OSA

Wszystkie prace wykonujemy w oparciu o istniejący w przedsiębiorstwie system zarządzania jakością w zakresie projektowania i wykonania robót w branży sterowania ruchem kolejowym, telekomunikacji, elektroenergetyki i branż towarzyszących (norma ISO 9001:2008) oraz IRIS czyli Międzynarodowy Standard dla Przemysłu Kolejowego - w zakresie "Projektowania, produkcji i instalacji wyrobów i systemów sterowania ruchem kolejowym" - branża 19 "Sygnalizacja".