Firma

Zapytania ofertowe

Jakość

Oferta

Nasze projekty

DySOnaPP

Osiągnięcia

Galeria

Kariera

Pressroom

Nasze reklamy

Sponsoring

Konkurs

Kontakt

Prezentacja
Newsletter

Chcesz otrzymywać
najnowsze informacje
o naszej spółce?

Referencje
Wysoka jakość świadczonych usług oraz oferowanych produktów od zawsze była wizytówką naszej firmy.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata obecności na rynku automatyki kolejowej, jesteśmy w stanie spełnić wysokie wymagania stawiane przez Inwestorów. Na potwierdzenie satysfakcji naszych Klientów z wykonanych przez nas prac, poniżej prezentujemy Państwu część wystawionych przez nich referencji.2011:


"Wykonanie urządzeń zasilających ELZAS na stacje Okmiany, Pieńsk, Swarzędz, Jędrzychowice, Poznań Antoninek, Bolesławiec, Zebrzydowa, Płyćwia i Rogów, Poznań Wschód, Poznań Garbary, Koluszki, Gałkówek, Pękowice, Bęzelin, Międzylesie, Żakowice, Krzewina Zgorzelecka, Ręczyn, Gdynia Główna Osobowa, Świercze, Gąsocin, Ciechanów"

"Realizacje robót budowlanych w obszarze LCS Nasielsk: LOT A Kompleksowa modernizacja stacji Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin"

2010:


"Remont systemu odwzorowania komputerowo - przekaźnikowych urządzeń srk typu OSA-H2 na st. Szczecin Dąbie SDA"

"Remont sieci kablowej i sygnalizatorów w urządzeniach przekaźnikowych typu E na stacji Puławy Azoty na linii 007 Warszawa - Dorohusk"

"Wymiana podstawowego oraz rezerwowego zestawu wizualizacji wraz z dopasowaniem oprogramowania w systemie OSA-H2 w stacji Łańcut Linii 091 Kraków-Medyka"

2009:


"Zabudowa urządzeń sterowania ruchem kolejowym i TVU dla SKP, EOR i oświetlenia w stacji Lachowice oraz zabudowa urządzeń SSP na przejeździe kolejowym kat Cw km 53,128 linii nr 97 Skawina- Żywiec"

"Przebudowa i doposażenie urządzeń sterowania ruchem kolejowym oraz oświetlenia w stacji Jedlicze na linii 108 Stróże - Krościenko. Przebudowa i doposażenie urządzeń sterowania ruchem kolejowym TVU dla SKP, EOR i oświetlenia na mijance Dobrzechów na linii nr 106 Rzeszów - Jasło. Przebudowa i doposażenie urządzeń sterowania ruchem kolejowym, zabudowa urządzeń TVU da SKP, EOR i oświetlenia na mijance Tryńcza na linii nr 68 Lublin - Przeworsk

"Zabudowa urządzeń sterowania ruchem kolejowym i TVU dla SKP w stacji Piwniczna na linii nr 96 Tarnów - Leluchów"

"Zabudowa urządzeń EOR na rozjazdach, urządzeń rogatkowych i TVU na przejazdach kolejowych w km 17,282; 17,943; 16,649 oraz przebudowa i doposażenie urządzeń sterowania ruchem kolejowym w nastawni w stacji Wadowice na linii nr 117 Kalwaria Lanckorona - Bielsko Biała"

"Likwidacja posterunku dróżnika przejazdowego w km 335,297 i 335,606 linii kolejowej nr 203 Tczew - Kostrzyn. Budowa urządzeń ssp kat. B w km 335,297 i kat. C w km 335,606 z powtarzaczem na stacji Kostrzyn"

2008:


"Zaprojektowanie i wykonanie srk- LCS Koluszki" współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu SPOT "Modernizacja linii kolejowej Warszawa- Łódź, I etap odcinek Skierniewice- Łódź Widzew"

2007:


"Budowa i urządzanie linii kolejowej Kraków Mydlniki - Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków Balice (linia nr 118) dla uruchomienia przewozów pasażerskich na odcinku Kraków Główny Osobowy - Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków Balice" w zakresie zaprojektowania i budowy urządzeń zabezpieczenia ruchu kolejowego.

2006:


Modernizacja stacji Góra Włodowska na linii kolejowej nr 4 - E65, odcinek Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie (CMK).
Budowa i urządzenie Kolejowego Szlaku Jana Pawła II (Kraków Główny - Kraków Łagiewniki - Kalwaria Zebrzydowska - Wadowice).
Projekt, dostawa i zabudowa urządzeń sterowania i kierowania ruchem na odcinku Opole-Wrocław linii kolejowej E 30.
Budowa z zaprojektowaniem Zaplecza Sekcji Eksploatacji PKP PLK S.A. w Krakowie.
Modernizacja odwzorowania komputerowego OSA na stacjach Warszawa Wawer i Żyrardów.

2005:


Modernizacja linii kolejowej E-20 odcinek Mińsk Mazowiecki - Siedlce. Sygnalizacja wraz ze zdalnym sterowaniem, w tym zabudowa SSP na przejazdach.
Modernizacja układu sterowania i zabezpieczenia ruchu kolejowego bocznicy kolejowej Elektrociepłowni Kraków S.A.

2004:


Budowa ulicy Nowotarskiej w Krakowie.
Likwidacja posterunków ruchu z zabudową TVU na terenie Oddziału Regionalnego PKP PLK S.A. w Krakowie - 5 lokalizacji.
Likwidacja posterunków ruchu na linii nr 68 Lublin - Przeworsk.

2003 i starsze:


Likwidacja posterunków ruchu z zabudową TVU na terenie Oddziału Regionalnego PKP PLK S.A. w Krakowie - 3 zadania.
Zaprojektowanie i wykonanie robót związanych z budową samoczynnej blokady liniowej na linii E-65 odcinek Chybie - Zebrzydowice oraz modernizacją przejazdów w zakresie robót drogowych, urządzeń sterowania ruchem kolejowym i energetyki na odcinku Ochodza - Zebrzydowice.
Likwidacja posterunków ruchu z zabudową TVU na terenie Oddziału Regionalnego PKP PLK S.A. w Krakowie - 6 lokalizacji.
Przebudowa linii E-30 na odcinku Opole - Wrocław szlak Opole Zachodnie - Dąbrowa Niemodlińska, szlak Dąbrowa Niemodlińska - Przecza, posterunek odgałęźny Przecza.
Budowa kabla światłowodowego OTK w relacji Tarnów - Przeworsk.
Budowa kabla światłowodowego OTK w relacji Podłęże - Tarnów.
Kompleksowa modernizacja Stacji Obsługi Tramwajów Podgórze - etap I.
Kompleksowa modernizacja Stacji Obsługi Tramwajów Podgórze - etap 0.
Budowa samoczynnej blokady liniowej typu Eac-95 na szlaku Ochodza - Chybie.
Budowa samoczynnej blokady liniowej typu Eac-95 na linii E 20, odcinek Poznań - Kunowice.